Триває громадське обговорення

Дата: 22.03.2018 16:45

В залі засідань Глобинської міської ради 22 березня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з організації та проведення громадського обговорення з питання присвоєння Глобинській філії «Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №5 імені  Заслуженого агронома  України Ганни Андрієнко. Проводила засідання голова робочої групи – заступник Глобинського міського голови Галина Токаренко.

Було обговорено та вирішено ряд питань, що стосуються окремих моментів організації та проведення громадського обговорення з приводу вирішення питання щодо присвоєння навчальному закладу почесного імені славетного  хлібороба  Ганни Андрієнко.

Так,  вирішено провести  5 квітня 2018 року круглий стіл за участю ініціаторів внесення пропозицій про присвоєння навчальному закладу  почесного імені, працівників відділу освіти міськвиконкому, членів робочої групи  з організації та проведення громадського обговорення, місцевих істориків-краєзнавців, представників батьківського комітету та педагогічного колективу Глобинської  філії «Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №5, школярів - юних краєзнавців з міських навчальних закладів, керівництва та ветеранів  ТОВ «АФ Мічуріна», представників громадськості, представників ЗМІ та інших осіб. На цьому   заході планується ознайомлення з життєвим та трудовим шляхом  Заслуженого агронома  України Ганни Андрієнко, перегляд відеопрезентацій про  її трудові звершення, виступи зі спогадами ветеранів  колишнього колгоспу Мічуріна та жителів громади, які особисто знали Г.П.Андрієнко, відкриття фотовиставок «Людина, яку  возвеличила праця»,   присвячених знатному агроному.

Учасники засідання узгодили окремі   організаційні питання, що стосуються проведення заходу та визначилися з їх  виконавцями.

Нагадуємо, що з 13 березня 2018 року  триває громадське обговорення питання   про присвоєння Глобинській філії «Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №5 імені  заслуженого агронома  України Ганни Андрієнко. Всі жителі громади мають право вносити свої зауваження та  пропозиції  з цього приводу до Глобинської  міської  ради, що розміщується за адресою м. Глобине, вул. Центральна, 285, e-mail: globino.mr@i.ua, тел. (05365) 2-42-53. Внесення пропозицій та  зауважень з цього приводу триває до 13 квітня 2018 року включно.

Підсумкові громадські обговорення відбудуться   в   залі для засідань Глобинської   міської ради 15.05.2018 року о 10.00 годині.