До відома жителів Глобинської громади!

Дата: 12.04.2018 16:57

Рішення 34 сесії Глобинської міської ради 1 скликання від 11.04.2018 р. № 262 «Про розроблення детального плану території по вулиці Центральній, 122, м. Глобине, Полтавської області, для будівництва Свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви Київського патріархату»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10,16,19,20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.17 Закону України «Про основи містобудування», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України №290 від 16.11.2011 року, враховуючи пропозиції групи депутатів міської ради,  Глобинська міська рада в и р і ш и л а:

1. Розробити детальний план території по вулиці Центральній, 122, м. Глобине, Полтавської області, для будівництва Свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви Київського патріархату на земельній ділянці орієнтовною площею 1,00 га.
  2. Визначити замовником розроблення детального плану території по вулиці Центральній, 122, м. Глобине, Полтавської області, для будівництва Свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви Київського патріархату на земельній ділянці орієнтовною площею 1,00 га – виконавчий комітет Глобинської міської ради.
  3. Виконавчому комітету Глобинської міської  ради:
  • організувати розроблення детального плану території, вказаної в п.1 даного рішення;
  • забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування інтересів громадськості у проекті детального плану території, вказаної в п.1 даного рішення, в порядку затвердженому постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні";
  • подати розроблений детальний план території, вказаної в п.1 даного рішення, на розгляд архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації;
  • подати розроблений та узгоджений архітектурно-містобудівною радою детальний план території, вказаної в п. 1 даного рішення, на розгляд і затвердження сесії Глобинської міської ради.
  1. Секретарю міської ради Лазаренко С.В. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сторінці Глобинської міської ради в мережі Інтернет.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань з питань житлово-комунального господарства і благоустрою (Білоус М.І.).

Міський голова                                                                                             С.В. Джусь