Працюватимуть депутатські комісії міської ради

23 квітня 2024 року о 15.30 в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 285, відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

16:20 22.04.2024

Чи можна мати два діючих закордонних паспорти? – відповідаємо на актуальне запитання від громадян

Згідно з чинним законодавством, кожен громадянин України має право мати два чинних закордонних паспорта. Якщо, наприклад, людина подає документи на новий закордонний паспорт, при цьому старий є чинним, то вона має право залишити його. Попередній (або один з попередніх) закордонний паспорт підлягає анулюванню у разі якщо:

09:53 22.04.2024

Не залишаємо сусідів у біді!

Друзі, ми вже неодноразово повідомляли про збір гуманітарної допомоги для сусідньої Харківщини. Там, як відомо, з кінця березня, в результаті масових ракетних атак на енергосистему, утворилася вкрай складна ситуація зі постачанням світла приватним споживачам, промисловості, бізнесу. Саме через це перелік необхідних речей для надання гуманітарної допомоги є специфічним: регіон потребує заряджених павербанків, генераторів різної потужності, зарядних станцій EcoFlow, пального.

15:24 19.04.2024

Конструктивна робота, зважені рішення

На пленарному засіданні 66 позачергової сесії депутатський корпус Глобинської міської ради за результатами розгляду трьох питань порядку денного ухвалив відповідні рішення щодо:

11:34 18.04.2024

"Весняний кубок" виборола "Арніка"

🏆⚽️Завершився  відкритий  «Весняний кубок» з міні-футболу Глобинської територіальної громади. За підсумками групового етапу змагань  було сформовано півфінальні пари, а саме: «Вікторія» (Семенівська ТГ) – «Аматор» 0:2 (Покотило, Зобенко) та «Арніка» - «Кордубанове» 7: 3 (Ларченко-4, Артюшенко, Родак, Юрченко – Сас-2, Місікевич-2).

11:03 18.04.2024

Спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти

Для підтримки ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України з 20 березня працює “Єдина ветеранська лінія”.  “Єдина ветеранська лінія” - це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

10:44 18.04.2024

Плідне спілкування

17 квітня прийом громадян Опришківського старостинського округу провів депутат Глобинської міської ради Олег Царенко.

10:18 18.04.2024

Закликаємо допомогти жителям Харківщини!

У приміщенні відділу освіти Глобинської міської ради за адресою: м. Глобине, туп. Лікарняний,1-а, працює пункт збору гуманітарної допомоги для постраждалого населення Харківської області. Прохаємо долучитися усіх небайдужих мешканців громади та діючий бізнес.

09:06 18.04.2024