Як оформити догляд за людиною похилого віку чи з інвалідністю?

Якщо людина не здатна до самообслуговування через стан здоров’я, вона може отримати послуги з догляду. Такі послуги можуть надаватись як комунальними, недержавними надавачами соціальних послуг, так і фізичними особами на професійній чи непрофесійній основі. Детальніше про те, як оформити догляд за людиною похилого віку чи з інвалідністю – на інфографіці.

10:04 12.04.2024

Споживаймо електроенергію ощадливо!

Третя (цьогоріч) масована атака на українську генерацію завдала значних пошкоджень українським електростанціям. Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їх головна роль в енергосистемі – можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Тепер деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдали російські терористи.

08:39 12.04.2024

У найближчі три доби у лісах області збережеться найвищий рівень пожежної небезпеки – 5 клас

Як свідчить статистика, 90% усіх пожеж виникає з вини населення. Найчастіше  - через випалювання сухої трави поблизу лісів, необачно кинутий недопалок або ж непогашене багаття у лісі. Сильні весняні вітри сприяють розповсюдженню вогню у прилеглі лісові насадження, чим створюють реальну загрозу їх знищення. За лічені хвилини полум’я може знищити або пошкодити лісові насадження, які вирощувалися і доглядалися лісівниками десятки років. В зоні ризику не лише лісові масиви, а й рослинність, дикі тварини, птахи й комахи, які можуть загинути. Через людську необережність поводження з вогнем лісові пожежі є найбільшим лихом для екосистеми.

10:42 11.04.2024

Готуємося до відзначення Всесвітнього дня охорони праці

Щорічно 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі. У 2024 році це – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».

14:53 10.04.2024

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ОФІЦІЙНО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ – СУБСИДІЯ СТАНЕ МЕНШОЮ

В Україні офіційно опалювальний сезон добігає кінця, тому з 15 квітня вартість таких послуг, як тепло-, газо- та електропостачання (для опалення будівель) під час розрахунку субсидій не враховуватимуть повністю.

14:51 10.04.2024

Про застосування пестицидів та пожежну безпеку - спеціалістам сільгосппідприємств

Сьогодні у міській раді для сільськогосподарських підприємств, які здійснюють діяльність, пов’язану із застосуванням та зберіганням пестицидів та агрохімікатів, відбулася нарада за участі представників Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

14:42 10.04.2024

Підтримка людей з ігровою залежністю та членів їх сімей

Центр відповідальної гри (далі - Центр) - як громадська спілка - створений з метою розбудови в Україні  дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

10:40 10.04.2024

Мобільний застосунок для жінок, що постраждали  від домашнього або гендерно зумовленого насильства

Мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства

В Україні створили мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику. Застосунок створено у співпраці з Міністерством Внутрішніх Справ України та Національною Поліцією за підтримки уряду Великої Британії.

10:39 10.04.2024

У Глобинській громаді обговорили питання розвитку меліораційних систем

Заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут і директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Сергій Фролов із робочим візитом відвідали Глобинську громаду. Разом із представниками місцевих агропідприємств обговорили питання розвитку зрошувального землеробства.

08:31 09.04.2024