Відділ організаційно-кадрової роботи

Начальник відділу: КОШЕЛЕНКО Олена Вікторівна

Основні завдання та функції:
  • Підготовка  планів роботи виконавчого комітету, контроль та аналіз їх виконання.
  • Підготовка  календарного  плану заходів   роботи виконавчого комітету.
  • Організаційне забезпечення функціонування комісій, координаційних рад та інших дорадчих органів виконавчого комітету.
  • Підготовка та організаційне забезпечення роботи виконавчого комітету.
  • Здійснення  технічних функцій  щодо забезпечення  роботи  міського голови та заступників міського голови.
  • Узагальнення інформації про стан здійснення виконавчим комітетом делегованих повноважень  органів виконавчої влади.
  • Підготовка проектів  розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету, рішень міської ради з питань, що належать до компетенції  відділу.
  • Організаційне забезпечення заходів за участю міського голови та його заступників.
  • Забезпечення здійснення організації роботи з розгляду звернень громадян, звернень та запитів  депутатів місцевих рад, з питань, що належать до компетенції відділу.
  • Готує проекти планів роботи, заходів виконавчого комітету відповідно до повноважень, передбачених  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
  • Спільно з іншими відділами виконавчого комітету  здійснює організаційне забезпечення проведення заходів виконавчого комітету.
  • Бере участь у підготовці та проведенні урочистих і святкових  заходів, організовує  участь в них  делегацій  від населених пунктів  у межах  повноважень відділу.
  • Готує проекти розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету рішень міської ради, що віднесені до компетенції відділу.
  • Організовує роботу з розгляду звернень громадян виконавчим комітетом та його структурними підрозділами з питань, віднесених до компетенції відділу у порядку, визначеному чинним законодавством України.
  • Згідно з номенклатурою справ веде документи відділу.
  • Забезпечує ведення кадрової роботи у виконавчому комітеті міської ради згідно з чинним законодавством.
  • Виконує функції з адміністрування офіційного веб-сайту Глобинської міської ради, його інформаційного наповнення.
  • Виконує  інші функції, що випливають з покладених на відділ завдань, доручень міського голови та його заступників.

Завантажити повну версію ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ