Розпорядження міського голови №44/02.1-05-АГП «Про створення комісії для безоплатного приймання-передачі електродів до напівавтоматичних дефібриляторів з балансу апарату Полтавської обласної військової адміністрації в комунальну власність Глобинської міської ради, на баланс виконавчого комітету Глобинської міської ради»
Кількість переглядів: 8
| Скликання: | - |
| Сесія: | - |
| Тип документу: | Розпорядження міського голови |
| Дата: | 04.02.2026 |
| Номер документу: | 44/02.1-05-АГП |
| Назва документу: | Про створення комісії для безоплатного приймання-передачі електродів до напівавтоматичних дефібриляторів з балансу апарату Полтавської обласної військової адміністрації в комунальну власність Глобинської міської ради, на баланс виконавчого комітету Глобинської міської ради |
| Прикріплені файли: |