Полтавська область, Кременчуцький район

Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області профінансовано щомісячні страхові виплати за листопад 2020 року в повному обсязі

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) проводиться відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105.

11:22 21.12.2020

Втрачений заробіток офіційно працевлаштованих громадян за час тимчасової непрацездатності у зв’язку з доглядом за хворою дитиною компенсується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності передбачає матеріальне забезпечення для застрахованих осіб (працюючих громадян) у зв’язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною з інвалідністю, хворим членом сім’ї). Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду за хворою дитиною або членом сім’ї заробіток, починаючи з першого дня непрацездатності. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах.

11:19 21.12.2020

Соціальні гарантії для лікарів-інтернів та студентів-медиків V-VI курсів, які залучені до боротьби з пандемією

Невтішна щоденна статистика щодо кількості інфікованих українців гострим респіраторним захворюванням СОVID-19, непомірне навантаження на медичну систему, тотальна захворюваність на коронавірус серед працівників закладів охорони здоров’я викликали необхідність залучення до боротьби з пандемією лікарів-інтернів та студентів-медиків V-VI курсів.

17:33 14.12.2020

Нараховані у квітні-листопаді 2020 року страхові виплати, медичні та соціальні послуги для потерпілих на виробництві Полтавщини профінансовано в повному обсязі

26 листопада 2020 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2020 рік”, відповідно до якого було відновлено фінансування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України медичних і соціальних послуг та одноразових страхових виплат для потерпілих на виробництві, а також відновлено направлення на реабілітаційне лікування застрахованих осіб (працюючих громадян) після перенесених захворювань і травм.

17:31 14.12.2020

Фінансування медичних та соціальних послуг, окремих страхових виплат за рахунок коштів Фонду соціального страхування України відновлено

Працюючи за принципом обов’язковості фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних і соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим на виробництві, Фонд соціального страхування України (далі – Фонд) є життєво необхідною платформою для мільйонів громадян.

14:20 27.11.2020

Готуємось до безпечного виконання робіт в осінньо-зимовий період

Забезпечення належного стану охорони праці на підприємстві стає особливо актуальним в осінньо-зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію машин та механізмів, використання опалювальних приладів створює додаткову небезпеку виникнення пожежі. Роботодавець повинен докласти максимум зусиль для захисту працівників від можливого травмування на виробництві.

15:12 20.10.2020

Проведи зернозбиральні роботи безпечно, або як уникнути травмування під час жнив!

Літня спека не завада для тих, хто працює на землі, – аграрії розпочали жнива. З метою недопущення виникнення нещасних випадків під час проведення збирання, зберігання та переробки врожаю 2020 року суб’єктам господарювання агропромислового комплексу потрібно особливу увагу приділити дотриманню основних вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. Тому саме час розглянути основні питання профілактики травматизму під час виконання цих робіт.

15:20 07.07.2020

Фонд соціального страхування України інформує!!!

Особливості реалізації права працюючих громадян на своєчасне отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності за період їх перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби СОVID-19

15:06 13.05.2020