Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Організація розслідування нещасних випадків на виробництві

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, яка  набрала чинності з 01 липня 2019 року, затверджено новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі – Порядок).

17:43 19.12.2019

До відома страхувальників та застрахованих осіб!!!

Із настанням холодів суттєво зростає рівень тимчасової непрацездатності населення, що безпосередньо залежить від збільшення кількість захворювань, пов’язаних із гострими респіраторними вірусними інфекціями, переохолодженням, травмами внаслідок падіння під час ожеледиці.

12:32 06.12.2019

Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 затверджено новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі – Порядок).

11:21 11.07.2019

Останнім часом на Полтавщині збільшилася кількість виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності, що свідчить про зростання в регіоні рівня захворюваності.

08:13 21.03.2019

Організація охорони праці на підприємстві в зимовий період

Кожен працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства – такими є вимоги статті 14 Закону України „Про охорону праці”.

08:54 14.02.2019

Свідомість кожного працівника у попередженні виробничого травматизму

У попередженні виробничого травматизму багато залежить від свідомості кожного працівника. А кожен, хто найняв людей на роботу, повинен в першу чергу бачити не тільки прибутки і матеріальну вигоду, а й дбати про тих людей, які їх створюють.

10:12 28.11.2018

Правління Фонду соціального страхування України затвердило нову форму заяви-розрахунку

Хорольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області повідомляє страхувальників (роботодавців), що з 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві.

11:02 21.09.2018

На Полтавщині відбулася спартакіада серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань “Сила духу”

07 серпня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством “Спартак” та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” на базі обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк” було проведено регіональну спартакіаду “Сила духу”.

08:28 09.08.2018