Полтавська область, Кременчуцький район

Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Застраховані особи можуть відновити здоров’я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

09:24 09.06.2021

Фонд продовжить оплачувати лікарняні на випадок хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 тощо – як до, так і після 30 червня

У зв’язку із чисельними публікаціями в ЗМІ щодо змін у законодавстві з 30 червня 2021 року, відповідно до яких в Україні будуть оплачуватись лише лікарняні, видані на час проходження реабілітаційного лікування, повідомляємо.

10:07 05.04.2021

Лікарняні і декретні фінансують Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні

Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні та декретні у повному обсязі. Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.

09:02 25.03.2021

Заяву-розрахунок на виплату лікарняних і декретних роботодавці мають подати упродовж 5 робочих днів

Під захистом Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12 мільйонів працівників, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб, членів фермерських господарств та інших. Усі вони в разі настання страхового випадку мають право на матеріальне забезпечення, страхові виплати, а також медико-соціальні послуги за кошти Фонду. Зокрема, ФССУ компенсує для них втрачений заробіток за період лікування або відпустки по вагітності та пологах.

09:38 24.02.2021

Початок року – час для розроблення профілактичних заходів з охорони праці

Питання охорони праці є невід’ємною складовою відносин роботодавця з працівниками, оскільки регламентується чинним законодавством України як обов’язковий напрям роботи будь-якого підприємства та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

15:32 28.01.2021

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області профінансовано щомісячні страхові виплати за листопад 2020 року в повному обсязі

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) проводиться відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105.

11:22 21.12.2020

Втрачений заробіток офіційно працевлаштованих громадян за час тимчасової непрацездатності у зв’язку з доглядом за хворою дитиною компенсується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності передбачає матеріальне забезпечення для застрахованих осіб (працюючих громадян) у зв’язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною з інвалідністю, хворим членом сім’ї). Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду за хворою дитиною або членом сім’ї заробіток, починаючи з першого дня непрацездатності. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах.

11:19 21.12.2020

Соціальні гарантії для лікарів-інтернів та студентів-медиків V-VI курсів, які залучені до боротьби з пандемією

Невтішна щоденна статистика щодо кількості інфікованих українців гострим респіраторним захворюванням СОVID-19, непомірне навантаження на медичну систему, тотальна захворюваність на коронавірус серед працівників закладів охорони здоров’я викликали необхідність залучення до боротьби з пандемією лікарів-інтернів та студентів-медиків V-VI курсів.

17:33 14.12.2020