Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Сторінка на стадії наповнення

Правління Фонду соціального страхування України затвердило нову форму заяви-розрахунку

Хорольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області повідомляє страхувальників (роботодавців), що з 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві.

11:02 21.09.2018

На Полтавщині відбулася спартакіада серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань “Сила духу”

07 серпня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством “Спартак” та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” на базі обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк” було проведено регіональну спартакіаду “Сила духу”.

08:28 09.08.2018

Правила поведінки в умовах аномальної спеки

Аналіз наявних страхових ризиків свідчить про зв'язок сезонних високих температур повітря робочих зон з причинами конкретних нещасних випадків на виробництві. Тому нагальною стає необхідність проведення ефективних заходів із попередження нещасних випадків під час підвищення температури повітря.

10:24 16.07.2018

Причини, профілактика та методи запобігання дорожньо-транспортним пригодам

Найчастішими причинами дорожньо-транспортних пригод (далі – ДТП), що сталися з вини водіїв, є: перевищення швидкості; недотримання дистанції; недотримання черговості проїзду; неуважність; нетверезий стан.

08:39 14.02.2018

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці у посадових осіб підприємств, установ, організацій проводиться під час їх прийняття на роботу та надалі один раз на три роки. Тематичний план і програма навчання цієї категорії працівників складаються на основі Типового тематичного плану й програми навчання з питань охорони праці посадових осіб.

08:38 14.02.2018

Профілактика виробничого травматизму на підприємствах в осінньо - зимовий період

Основні причини настання нещасних випадків в осінньо-зимовий період – організаційні, в яких переважає людський фактор. А саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів, особиста необережність. В осінньо-зимовий період збільшується кількість випадків  падіння працівників під час пересування пішки та настання дорожньо-транспортних пригод.

10:53 30.11.2017

Керівник, подбай про безпеку праці своїх працівників!

Політика в галузі охорони праці повинна бути незмінною основою всієї діяльності на підприємстві. Її можна представити як діяльність, пов'язану з відносинами між керівником підприємства і працівником, в центрі якої – підтримка умов безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на рівні, що забезпечує збереження здоров'я і працездатності працюючого. Формальне існування політики у галузі охорони праці саме по собі не приведе до підвищення рівня безпеки і зниження травматизму. Усе буде залежати від того, яке значення надаватиме цим питанням керівництво підприємства.

15:48 30.10.2017

Порядок повідомлення про нещасний випадок на виробництві

Головне призначення охорони праці полягає у створенні безпечних умов праці, контролю за дотриманням працівниками законодавчих вимог, що в свою чергу дає змогу запобігти травмуванню на виробництві. Якщо ж нещасний випадок все ж трапився, необхідно здійснити все можливе, щоб об’єктивно встановити причини нещасного випадку, зробити відповідні висновки та провести роботу щодо усунення небезпечної ситуації.

16:45 26.09.2017