Полтавська область, Кременчуцький район

Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

15:55 24.05.2022

Фахівці Фонду соціального страхування України попри умови воєнного стану розслідують випадки поранень та смерті працівників під час виконання посадових обов’язків

Щороку 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці, однак цього року в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.

15:47 02.05.2022

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Щорічно, 28 квітня, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці.

12:03 28.04.2022

З початку війни Фонд виплатив лікарняні для пів мільйона українців

Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.

15:19 20.04.2022

У 2021 році Фонд виплатив 10,8 млрд грн страхових виплат потерпілим на виробництві та їх родинам

Майже 10,8 мільярда гривень страхових виплат було профінансовано Фондом соціального страхування України за підсумками минулого року. Мова про допомоги і компенсації, які Фонд виплачує потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членам їх родин.

13:47 08.02.2022

Кількість профзахворювань збільшилась на 31,6% за річними підсумками

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 921 випадок набуття українськими працівниками професійного захворювання. Кількість встановлених профзахворювань збільшилась на 31,6%, або 701 випадок порівняно з 2020 роком.

09:38 03.02.2022

Структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області приведено у відповідність до адміністративно-територіального устрою регіону

З 01 березня 2022 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) продовжить виконання статутних функцій щодо надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг у новій структурі, приведеній у відповідність до адміністративно-територіального устрою Полтавської області.

17:24 25.01.2022

Українським працівникам нарахували вже 5 млрд грн допомог за е-лікарняними від Фонду

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські роботодавці подали на оплату до Фонду соціального страхування України понад 2 мільйона електронних листків непрацездатності своїх працівників.

08:53 25.01.2022

У 2021 році з лікарняними до ФССУ звернулись понад 3 млн працюючих

За підсумками 2021 року на пів мільйона більше українців звернулись до Фонду соціального страхування України за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо.

20:58 12.01.2022