Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 затверджено новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі – Порядок).

11:21 11.07.2019

Останнім часом на Полтавщині збільшилася кількість виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності, що свідчить про зростання в регіоні рівня захворюваності.

08:13 21.03.2019

Організація охорони праці на підприємстві в зимовий період

Кожен працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства – такими є вимоги статті 14 Закону України „Про охорону праці”.

08:54 14.02.2019

Свідомість кожного працівника у попередженні виробничого травматизму

У попередженні виробничого травматизму багато залежить від свідомості кожного працівника. А кожен, хто найняв людей на роботу, повинен в першу чергу бачити не тільки прибутки і матеріальну вигоду, а й дбати про тих людей, які їх створюють.

10:12 28.11.2018

Правління Фонду соціального страхування України затвердило нову форму заяви-розрахунку

Хорольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області повідомляє страхувальників (роботодавців), що з 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві.

11:02 21.09.2018

На Полтавщині відбулася спартакіада серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань “Сила духу”

07 серпня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством “Спартак” та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” на базі обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк” було проведено регіональну спартакіаду “Сила духу”.

08:28 09.08.2018

Правила поведінки в умовах аномальної спеки

Аналіз наявних страхових ризиків свідчить про зв'язок сезонних високих температур повітря робочих зон з причинами конкретних нещасних випадків на виробництві. Тому нагальною стає необхідність проведення ефективних заходів із попередження нещасних випадків під час підвищення температури повітря.

10:24 16.07.2018

Причини, профілактика та методи запобігання дорожньо-транспортним пригодам

Найчастішими причинами дорожньо-транспортних пригод (далі – ДТП), що сталися з вини водіїв, є: перевищення швидкості; недотримання дистанції; недотримання черговості проїзду; неуважність; нетверезий стан.

08:39 14.02.2018