Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Проведи зернозбиральні роботи безпечно, або як уникнути травмування під час жнив!

Літня спека не завада для тих, хто працює на землі, – аграрії розпочали жнива. З метою недопущення виникнення нещасних випадків під час проведення збирання, зберігання та переробки врожаю 2020 року суб’єктам господарювання агропромислового комплексу потрібно особливу увагу приділити дотриманню основних вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. Тому саме час розглянути основні питання профілактики травматизму під час виконання цих робіт.

15:20 07.07.2020

Фонд соціального страхування України інформує!!!

Особливості реалізації права працюючих громадян на своєчасне отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності за період їх перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби СОVID-19

15:06 13.05.2020

Організація профілактики професійних захворювань

Наше життя та здоров’я – найбільша цінність. Майже третину свого життя ми витрачаємо на працю. На організм кожної людини постійно впливають безліч різноманітних виробничих факторів: пил, шум, вібрація, електромагнітні випромінювання  та інше.

16:53 17.02.2020

Організація розслідування нещасних випадків на виробництві

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, яка  набрала чинності з 01 липня 2019 року, затверджено новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі – Порядок).

17:43 19.12.2019

До відома страхувальників та застрахованих осіб!!!

Із настанням холодів суттєво зростає рівень тимчасової непрацездатності населення, що безпосередньо залежить від збільшення кількість захворювань, пов’язаних із гострими респіраторними вірусними інфекціями, переохолодженням, травмами внаслідок падіння під час ожеледиці.

12:32 06.12.2019

Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 затверджено новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі – Порядок).

11:21 11.07.2019

Останнім часом на Полтавщині збільшилася кількість виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності, що свідчить про зростання в регіоні рівня захворюваності.

08:13 21.03.2019