Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Сторінка на стадії наповнення

На Полтавщині відбулася спартакіада серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань “Сила духу”

07 серпня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством “Спартак” та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” на базі обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк” було проведено регіональну спартакіаду “Сила духу”.

08:28 09.08.2018

Правила поведінки в умовах аномальної спеки

Аналіз наявних страхових ризиків свідчить про зв'язок сезонних високих температур повітря робочих зон з причинами конкретних нещасних випадків на виробництві. Тому нагальною стає необхідність проведення ефективних заходів із попередження нещасних випадків під час підвищення температури повітря.

10:24 16.07.2018

Причини, профілактика та методи запобігання дорожньо-транспортним пригодам

Найчастішими причинами дорожньо-транспортних пригод (далі – ДТП), що сталися з вини водіїв, є: перевищення швидкості; недотримання дистанції; недотримання черговості проїзду; неуважність; нетверезий стан.

08:39 14.02.2018

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці у посадових осіб підприємств, установ, організацій проводиться під час їх прийняття на роботу та надалі один раз на три роки. Тематичний план і програма навчання цієї категорії працівників складаються на основі Типового тематичного плану й програми навчання з питань охорони праці посадових осіб.

08:38 14.02.2018

Профілактика виробничого травматизму на підприємствах в осінньо - зимовий період

Основні причини настання нещасних випадків в осінньо-зимовий період – організаційні, в яких переважає людський фактор. А саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів, особиста необережність. В осінньо-зимовий період збільшується кількість випадків  падіння працівників під час пересування пішки та настання дорожньо-транспортних пригод.

10:53 30.11.2017

Керівник, подбай про безпеку праці своїх працівників!

Політика в галузі охорони праці повинна бути незмінною основою всієї діяльності на підприємстві. Її можна представити як діяльність, пов'язану з відносинами між керівником підприємства і працівником, в центрі якої – підтримка умов безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на рівні, що забезпечує збереження здоров'я і працездатності працюючого. Формальне існування політики у галузі охорони праці саме по собі не приведе до підвищення рівня безпеки і зниження травматизму. Усе буде залежати від того, яке значення надаватиме цим питанням керівництво підприємства.

15:48 30.10.2017

Порядок повідомлення про нещасний випадок на виробництві

Головне призначення охорони праці полягає у створенні безпечних умов праці, контролю за дотриманням працівниками законодавчих вимог, що в свою чергу дає змогу запобігти травмуванню на виробництві. Якщо ж нещасний випадок все ж трапився, необхідно здійснити все можливе, щоб об’єктивно встановити причини нещасного випадку, зробити відповідні висновки та провести роботу щодо усунення небезпечної ситуації.

16:45 26.09.2017