Глобинська громада
Глобинський район, Полтавська область

До відома жителів Глобинської громади!

Глобинською  міською радою оголошується прийом заявок від зареєстрованих об'єднань громадян на включення до складу Конкурсної комісії на визначення кращих громадських ініціатив в рамках реалізації Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік. Прийом заявок здійснюється з 9 по 23 лютого 2018 року. Заявки приймаються за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Прийом анкет Проектів за Програмою муніципальної підтримки ініціатив громадян буде здійснюватися з 01 березня по 02 квітня 2018 року.

Ознайомитись із Програмою муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік можна на сайті Глобинської міської ради у розділі "Програми та порядки" або за посиланням https://drive.google.com/file/d. Отримати консультацію щодо подачі заявки до Конкурсної комісії та на сам конкурс можна у відділі соціально-економічного розвитку та інвестицій виконкому міської ради за адресою: вул. Центральна, 287, тел. 24-6-07.« повернутися до списку новин