Шановний роботодавець!

Дата: 30.03.2018 11:15

Глобинська районна філія Полтавського обласного центру  зайнятості інформує про впровадження в експлуатацію нового Веб-сайту «Єдине соціальне середовище зайнятості» для  надання якісних  послуг роботодавцям. На веб-сайті Державної служби зайнятості працює «Електронний кабінет роботодавця» -  персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого можна отримати за допомогою  комп'ютера,  підключеного до мережі Інтернет та мобільного телефону.

Зареєструвавшись в “Електронному кабінеті роботодавця” Ви маєте можливість:

-переглянути актуальність реквізитів свого підприємства;

-подати звіт “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” за формою № 3-ПН;

-переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлених претендентів;

-здійснити підбір працівників шляхом перегляду резюме.

Запрошуємо Вас:

зареєструватись в «Електронному кабінеті роботодавця» на веб-сайті Державної служби зайнятості: www.dcz.gov.ua

Реєстрацію можна здійснити самостійно або скористатись допомогою консультантів служби зайнятості. За додатковою інформацією звертайтесь за адресою м.Глобине вул.Центральна,228а або за телефоном (05365)24887