Глобинський район, Полтавська область

Інформація про надання гранту для студентів Полтавської області на сплату навчання

До уваги студентів Глобинської громади, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі. Участь у конкурсі безкоштовна. Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізації навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи (приймаються до 15.05.2018) можна надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

Оргкомітет проекту Scholarship в Україні