Глобинський район, Полтавська область

Звітували юні таланти

24 квітня 2018 року в районному будинку культури в місті Глобине відбувся звітний концерт учнів Глобинської школи мистецтв. Свою майстерність продемонстрували юні таланти Глобинської громади. А те, що наша громада багата дитячими  талантами  змогли переконатися чисельні глядачі, які цього дня зібралися в залі будинку культури.

Учасників звітного концерту школи мистецтв та педагогічний колектив цього закладу  привітала заступник Глобинського міського голови Галина Токаренко. Від імені Глобинського міського голови за активну участь у житті міста та Глобинської громади, значні досягнення та успіхи в творчому розвитку  вихованців     вона вручила  колективу  школи подяку.  А далі були виступи  безпосередньо учнів  школи мистецтв.

Щирими оплесками глядачі зустрічали виступи юних виконавців солістів: Ані Брашован, Арсена Кондуфора, Ваннеси Зутуливітер, Софії Бойко, учасників танцювального колективу різних вікових груп «Флорес», ансамблю народних інструментів, юних гітаристів, духового оркестру «Орфей», сольних виконавців гри на музичних інструментах: Данила Рилова, Дмитра Власенка, Анастасії Супрун, Вікторії Бігдан та Ольги Пятахи, хорового колективу  та інших.