Чергове засідання сесії міської ради

Дата: 23.05.2018 11:03

22 травня обранці громади зібралися для вирішення важливих питань.

Засідання сесії розпочалося з приємної події. Глобинський міський голова Станіслав Джусь вручив грамоту Борису Мушію - керівникові народного аматорського духового оркестру «Орфей», який є  незмінним учасником проведення міських та районних заходів. Цього року колектив вже втретє поспіль отримав диплом першого ступеню за участь у марш-параді духових оркестрів у Полтаві.

Потому депутати розпочали роботу. У ході сесії затверджено рішення  про придбання будівлі контори та підвалу за адресою: Полтавська область, Глобинський район, село Жуки, вулиця Центральна, будинок 4Б; про продовження терміну дії контракту із Шаповалом А.Л. на посаді начальника Комунального підприємства «Глобинське» Глобинської міської ради; про створення юридичної особи публічного права – відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради; затверджено Програму регулювання чисельності безпритульних тварин на території Глобинської міської ради на 2018-2020 рр. та інші.

Найбільш жваве обговорення викликало питання про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.

Депутатський корпус працював плідно, злагоджено та організовано.