Розпорядження

Дата: 08.06.2018 15:44

Керуючись п.8 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 36 сесію Глобинської міської ради І скликання 20 червня 2018 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.
  2. Про затвердження Плану інвентаризації об’єктів благоустрою населених пунктів Глобинської міської ради до 2020 року.
  3. Про внесення  змін до міської Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки.
  4. Про внесення змін до Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016-2019рр.
  5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Глобинської міської ради  на  2019 рік.
  6. Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне відземельної ділянки на території Глобинської міської радина2019 рік.
  7. Про  внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2018 рік.
  8. Про   затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2018 році.
  9. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської   об’єднаної міської територіальної громади  на 2018 рік.
  10. Земельні питання.