Шановні жителі Глобинської громади!

Дата: 07.09.2018 10:16

До повноважень Глобинської міської ради належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань своєчасної та у повному обсязі  оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

В даний час Глобинською міською радою у відповідності до звернення Головного управління Державної фіскальної служби України у Полтавській області з метою реалізації комплексу заходів по виведенню заробітної плати з «тіньового» сектору економіки, легалізації заробітної плати та трудових відносин, формування соціальної відповідальності бізнесу та розширення кола платників податків єдиного внеску  проводяться заходи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

В зв’язку з цим прохаємо надавати інформацію до   Глобинської міської ради про факти використання праці осіб без належного оформлення трудових відносин, наявності заборгованості з виплати заробітної плати, несвоєчасної виплати заробітної плати  або ж виплати її в розмірах нижче визначеного державою мінімального розміру  оплати праці (з 1 січня 2018 року цей розмір становить – 3 723 грн.)  письмово, зателефонувавши за номерами (05365) 2-42-78, (05365) 2-52-19, (05365) 2-42-53, або з відповідним повідомленням  на електронну  адресу: globino.mr@i.ua.

В.о. Глобинського міського  голови    Світлана Лазаренко