A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відтепер у громадян, які просрочили термін вклеювання фото, будуть вилучати паспорти

Дата: 16.10.2018 16:12
Кількість переглядів: 1002

Відділ ЦНАП виконавчого комітету Глобинської міської ради  повідомляє, що стались зміни  щодо надання послуги «Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку».

Так, 3 жовтня 2018 Кабінетом Міністрів України були внесені зміни до ПКМ України «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України» №302 від 25.03.2015року, а саме до порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України.

Вищевказані доповнення передбачають, що паспорт громадянина підлягає обміну ще і тоді, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток. Тобто паспорти, які непридатні до використання та паспорти, власники яких не звернулись в місячний термін щодо вклеювання фото після досягнення 25 або 45 років, прийматись в ЦНАП не будуть. Такі документи підлягають вилученню.

Громадянам, які зареєстровані на території Глобинського району, необхідно звертатись за обміном паспорта до Глобинського РС УДМС України в Полтавській області попередньо взявши довідку по формі 13 про місце реєстрації. У нашому ЦНАП надаються такі довідки громадянам, в яких зареєстроване місце проживання у Глобинській об’єднаній територіальній громаді. Інші громадяни беруть довідки про місце реєстрації у відповідних сільських радах.

 

Начальник відділу ЦНАП                                                Ольга Гапченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень