Повідомляємо про виїзний прийом громадян

Дата: 14.01.2019 10:56

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян», пункту 4 Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 23 листопада 2016 року №481, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2016 року №1641/29771, відділ у Глобинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області повідомляє, що згідно з графіком проведення виїзних прийомів громадян на 2019 рік 15.01.2019 року буде здійснено виїзний прийом до Глобинської міської ради (приміщення Відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Глобинської міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Травнева, 4)