В історію свою візьми нас, Батьківщино!

Дата: 22.01.2019 15:45

Щороку 22 січня ми згадуємо всіх, хто боровся за об'єднання національно-демократичних сил українства, хто словом і ділом намагався відродити незалежну соборну Українську державу.

З нагоди Дня Соборності України в Бабичівській сільській бібліотеці Тамара Гладирь провела для дітей годину патріотизму «В історію свою візьми нас, Батьківщино У ході заходу гортались сторінки історії шляху до соборності, декламувались поетичні рядки, присвячені нашій ненці-Україні. Після урочистої частини відбулися конкурси та патріотичний флеш-моб. І діти, і дорослі змогли не тільки набратися позитивних емоцій, але й поспілкуватися в невимушеній дружній атмосфері.