A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Плідно та дискусійно працювали депутати на першій сесії у новому році

Дата: 25.01.2019 14:32
Кількість переглядів: 682

24 січня 2019 року відбулося засідання 44 сесії Глобинської міської ради I скликання, яке провела секретар міської ради Світлана Лазаренко.

Розпочалася сесія з доповіді начальника відділу соціального забезпечення Людмили Норенко, яка представила проект рішення щодо внесення змін до програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки стосовно порядку відшкодування коштів перевізнику за здійснення пільгових перевезень пасажирів на міських маршрутах.

Потому депутати врегулювали питання використання бюджетних коштів, спрямованих на обслуговування та оплату електроенергії з метою забезпечення функціонування вуличного освітлення та виконання робіт з благоустрою населених пунктів громади. На виконання цих заходів планується витратити у 2019 році 8,5 млн. грн.

Під час сесії розглядалося питання про прийняття у комунальну власність від ПСПОВ «КОЛОС» водопровідної системи села Опришки для налагодження водопостачання жителям села. З даного питання прийнято відповідне рішення.

Також розглянуто проект рішення щодо розроблення детального плану території ТОВ «ТЗК «Інгулецька»» з метою будівництва додаткового силосу для зберігання зерна. Проектом буде передбачено планувальну організацію та розвиток території вище вказаного підприємства при збільшенні їх потужностей.

Переважну частину питань порядку денного пленарного засідання сесії становили земельні питання. Хоч і були деякі суперечки в прийняті рішень, все ж депутати змогли врегулювати проблемні питання та дійти компромісу щодо їх вирішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень