Дата: 01.04.2019 14:27

Глобинська міська рада доводить до відома суб’єктів господарювання та фізичних осіб про те, що  28 березня 2019 року  рішенням сорок шостої сесії першого скликання Глобинської міської ради за №268 затверджено Положення про туристичний збір на території Глобинської міської ради, ставки туристичного збору для внутрішнього туризму - 0,25% мінімальної заробітної плати, в’їзного туризму - 0,5%, та перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору.

Нагадуємо, що ставки  єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, затверджені рішенням сімнадцятої сесії першого скликання Глобинської міської ради від 02 лютого 2017 року за №22 чинні з 01 лютого 2017 року і діятимуть до прийняття нових ставок.

Ставки податку на майно (в частині транспортного податку) затверджені рішенням вісімнадцятої сесії першого скликання Глобинської міської ради від 06 березня 2017 року за №111, чинні з моменту прийняття (06 березня 2017 року) і діятимуть до прийняття нових ставок.

Повну інформацію про місцеві податки та збори можна знайти у розділі "Місцеві податки та збори" .