Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 05.04.2019 08:39
Кількість переглядів: 670

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу комунального майна і закупівель виконкому Глобинської міської ради. 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища юридична, економічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, копія паспорта, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 24-7-30, 25-5-40

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень