Вітання міського голови з Днем Матері

Дата: 11.05.2019 10:27

Дорогі жінки! Сердечно вітаю вас зі світлим та сповненим щирого почуття любові святом – Днем Матері, яке цього року святкують 12 травня.

Це прекрасна нагода вкотре подякувати вам за те, що дарували нам життя, безмежну любов, турботу, ніжність та ласку. Ви щодня у своїх щирих молитвах просите для нас щасливої долі.

Доземний вам уклін і щира вдячність за натхненну та відповідальну материнську працю, за відданість, мудрість, розуміння та надійну підтримку.
Нехай ваша праця і старання будуть завжди оцінені, нехай здоровими та щасливими зростають ваші діти.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, щастя, миру і добра на довгі літа!

З повагою,

Глобинський міський голова                                               Станіслав ДЖУСЬ