ЗВІТ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 10.07.2019 14:14

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні реалізації державної політики», з метою врахування думки жителів Глобинської громади щодо реорганізації Шепелівської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради Полтавської області у  Шепелівську філію «Загальноосвітня школа І  ступеня» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради Полтавської області, 24.06.2019 року в залі засідань Глобинської міської ради проведено громадське обговорення.

Учасники громадського обговорення ознайомились із результа тами роботи робочої групи з підготовки та проведення громадського обговорення щодо реорганізації Шепелівської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради Полтавської області у  Шепелівську філію «Загальноосвітня школа І ступеня» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради Полтавської області, нормативними документами, які регламентують  інституційну та індивідуальну форми здобуття загальної середньої освіти, мережею та наповнюваністю класів Шепелівської філії, а також обговорили проблемні питання, які виникають при забезпеченні  права дітей с.Шепелівка на якісну освіту.

За результатами громадського обговорення рекомендовано відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради (начальник відділу  - Надтока С.В.) .

-      забезпечити навчання  учнів 1-5 класів с.Шепелівка за інституційною формою на базі Шепелівської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;

-     для забезпечення права дітей на здобуття загальної середньої освіти організувати підвезення учнів 6-9 класів до закладів освіти міста згідно із заявами батьків;

-     зняти з розгляду питання щодо реорганізації Шепелівської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради у  Шепелівську філію «Загальноосвітня школа І  ступеня» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Глобинської міської ради Полтавської області у зв’язку зі зміною чинного законодавства в галузі освіти.