Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 21.08.2019 17:43

Мамон Марина Анатоліївна, педагог-організатор, музичний та  художній керівник

Уродженка с. Жуків. Закінчила Полтавське музичне училище імені М.В.Лисенка та психолого-педагогічний факультет Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Працює педагогом організатором та керівником танцювального гуртка в Жуківській школі, музичним керівником в Жуківському дитсадку та художнім керівником в місцевому будинку культури. А ще вона  громадський діяч, постійний учасник всіх святкових та урочистих заходів на території села та громади. Це за її  ініціативи та активної життєвої позиції   Жуківська громада взяла участь у конкурсі муніципальних ініціатив та виграла дольове придбання нових тренажерів, які   враховують потребу фізичних вправ для жінок. «Це дуже добре, - говорить Марина Анатоліївна, - що такі програми підтримки ініціатив жителів стали можливими в об’єднаній громаді». Напередодні  Мамон Марина Анатоліївна травмувалась,  потрапивши в дорожньо-транспортну пригоду.  Ми бажаємо їй та всім,  потерпілим в цій пригоді якнайшвидшого одужання  та повернення до активної творчої та педагогічної діяльності.

А до жителів громади Марина Анатоліївна звертається з такими словами: «Бажаю, щоб в нашій країні настав мир та добробут, щоб Глобинська громада,  місто та села,  успішно розвивались, щоб збувалися всі добрі наміри та плани і щоб кожен жив та  працював за покликом душі і серця!»