Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 22.08.2019 17:15

Бутко Юрій, приватний підприємець

Уродженць м. Глобине. Має вищу освіту. Працював начальником енергонагляду Машівського району на Полтавщині, директором Полтавського та Донецького регіональних відділів продаж ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат». З 2011 року – приватний підприємець. Юрій Сергійович повний планів, задумів та мрій, які намагається втілювати в життя. Це і розширення сфери закладів громадського харчування в місті Глобине та селах громади, і створення нових видів дозвілля,  розваг та умов для активного відпочинку громадян, і благоустрій територій,  де   розміщуються його об’єкти.

«Всім жителям громади, - говорить  Юрій Сергійович, - бажаю бути активними, ініціативними, сміливо втілювати в життя свої добрі плани та задуми, не боятися брати відповідальність на себе при вирішення тих чи інших питань. Маючи можливість спостерігати ті гарні зрушення, які відбуваються в нашій громаді переконаний в тому, що наша Глобинська громада і далі буде змінюватись на краще! Тож всім нам оптимізму і віри в краще майбутнє! Святкового настрою та всіляких гараздів!»