Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 23.08.2019 19:24

Гладирь Тамара, бібліотекар

Уродженка Кіровоградської області. Закінчила Кременчуцьке педучилище. В с.Бабичівку привела її доля. Зустріла своє кохання – юнака з с.Ярошів, а вже разом з ним, бо саме його направили сюди працювати,  стала жителькою с.Бабичівки. Тамара Вікторівна одна з кращих бібліотекарів нашої Глобинської громади. В свою роботу вона вкладає частинку своєї душі, живе нею, прагне до  створення зручних та комфортних умов для своїх відвідувачів – більшість з яких  є школярі місцевої школи. ЇЇ ініціативою та зусиллями створено етнографічну кімнату музей, експозиції до якої надали жителі села.

«З нагоди подвійного свята, говорить  Тамара Вікторівна, - бажаю всім здоров’я, щастя, душевного тепла та затишку! А своїм маленьким та юним читачам щасливої долі. Об’єднана громада, в якій ми зараз проживаємо,  створює гарні умови для проживання  її жителів, навчання дітей, переймається заходами з благоустрою,  створенні умов для дозвілля та відпочинку, занять спортом і художньою самодіяльністю. На прикладі своєї бібліотеки бачу,  як змінився підхід до наповнення бібліотечного фонду. Тепер мені є що запропонувати і юним читачам і тим, жителям Бабичівки, хто є активними користувачами послуг бібліотеки. А ще дуже багато переплачується змістовної та цікавої періодики, впроваджуються сучасні технології та обладнання в бібліотечний процес: заклад  приєднано до мереж Інтернет, для користування відвідувачів придбані планшети. Тож все це додає позитивних емоцій та оптимізму! Всім бажаю святкового настрою!»