УВАГА!!! Триває конкурс для студентів (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ

Дата: 26.09.2019 14:21

Наразі діє новий ІV конкурс для українських студентів в межах соціальної програми Scholarship в Україні з видачі гранту на навчання в розмірі 63 000 грн.

Прес-конференція з цього приводу за посиланням https://youtu.be/-0TMgW-UWos .

Відмінністю цього конкурсу є те, що:

• запропоновановано 3 гранти, тобто вже 3 студенти мають змогу виграти грант на навчання;
  • участь можуть взяти не тільки студенти, що навчаються на контрактній основі, а й студенти - бюджетники;
  • призовий фонд складає понад 63 000 грн (3 гранти та заохочувальні призи: 2-і місця по 5 000 грн, 3-і - 1 000 грн);
  • теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.
  • Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання,  наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту гранто-надавачів:

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ БЕЗКОШТОВНА.

Роботи приймаються до 17.11.2019 р. Минулі конкурси цього проєкту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua/.

Проект Scholarship в Україні підтримали понад 100 органів місцевої влади,

близько 30 ВУЗів, громадьскі організації та онлайн ЗМІ.

Юлія Валуєва
керівник проекту "Scholarship в Україні"