"Мені нічого не потрібно, тільки частинку уваги..."

Дата: 21.10.2019 17:47

20 жовтня своє 95-річчя відсвяткував Іван Каленикович Мошляк, Почесний громадянин міста Глобине, Голова районої ради ветеранів, ветеран Другої світової війни.

Вже з самого ранку, за словами Івана Калениковича, посипалися вітання від знайомих та друзів. Привітати ювіляра завітали і Глобинський міський голова Станіслав Джусь та заступник міського голови Галина Токаренко.

Іван Каленикович, як завжди, був у доброму гуморі. Гості бажали йому і надалі залишатися таким же жвавим, активним та енергійним, і ще не один рік надихати всіх своїм прикладом, ентузіазмом до "боротьби" з усіма життєвими складнощами і негараздами, які трапляються на шляху. А також зичили міцного здоров'я, миру, добра і довгих щасливих років життя.

Дякуючи за привітання, Іван Каленикович, як завжди наголосив, що йому нічого не треба, а тільки частинку уваги, тільки добре слово та «добрий день» від перехожого.

Якщо так легко зробити цю людину щасливою у його 95 років, то чому б нам всім не дарувати щастя йому щодня!