Вітання міського голови до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 13:52

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання та найкращі  побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю творчою працею звеличуєте рідну Україну!

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Глобинський міський голова                                 Станіслав Джусь