Відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки міста

Дата: 19.12.2019 23:05

У післяобідню пору, 19 грудня, центральну площу міста заполонили глобинці та гості. На святковий захід з нагоди відкриття головної новорічної ялинки міста та громади поспішали діти та дорослі. Їх чекала весела розважальна програма  за участю Святого Миколая.

Глобинський міський голова Станіслав Джусь привітав зі святом, з прийдешнім Новим роком дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

До вітань долучилися також Святий Миколай та казкові персонажі. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Концертну програму присутнім подарували учасники художньої самодіяльності  Глобинського міського клубу  ім. Франка, самодіяльний  колектив «Калина». Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.

Відкриття новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть у Глобинській громаді до свята Нового року та Різдва Христового.