До відома мешканців громади!

Дата: 02.03.2020 16:19

Фото без описуЦентр надання адміністративних послуг Глобинської ОТГ запроваджує електронний сервіс зі спрощення обслуговування жителів громади.

З метою створення єдиної бази жителів Глобинської об’єднаної територіальної громади рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради №245 від 27.11.2019р. затверджено структуру та параметри  реєстру «Реєстр Глобинської міської територіальної громади».

Наповнення цієї бази буде відбуватись шляхом звернення осіб, місце проживання яких зареєстроване в населених пунктах, що входять до складу ОТГ, у ЦНАП. Для цього необхідно мати паспорт, для дітей віком до 14 років - свідоцтво про народження та довідку про місце реєстрації форми 13; будинкову книгу чи картки форми А та Б крім населених пунктів, що не входили до Глобинської міської ради.

Актуальні дані реєстру дозволять оперативно обслуговувати відвідувачів з питань видачі різних довідок, а в майбутньому, коли база буде наповнена, потреба звертатись за довідками взагалі відпаде.

Просимо всіх по мірі можливості звертатись до міського ЦНАПу за адресою: м. Глобине, вул. Травнева,4 .

Щиро вдячні за співпрацю!