ПІДТРИМАЄМО ЮНАКІВ МІСТА ТА ГРОМАДИ!

Дата: 11.03.2020 15:27

14-15 березня цього року в м.Гребінка відбудеться фінальний турнір ДЮФЛ Полтавської області із футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н. в якому як переможець зонального турніру прийматиме участь наша міська юнацька команда, склад учасників фіналу: ДЮСШ Гадяч, ДЮСШ Гребінка, ФК«Глобине», «Лідер» Кобеляки, ДЮСШ Пирятин, ДЮСШ «Ворскла» ім.І.Горпинка-2005 Полтава, ДЮСШ «Ворскла» ім.І.Горпинка-2006 Полтава, ДЮСШ Хорол, ДЮСШ Лубни, ДЮСШ Миргород.

До уваги футбольних вболівальників, родичів, батьків, друзів наших футболістів бажаючих підтримати нашу юнацьку команду на фінальному турнірі, від’їзд автобуса на змагання в суботу 14 березня о 7.00 год (орієнтовно) від Глобинської Гімназії №1. Додатково про наявність вільних місць та час від'їзду заздалегідь уточнюйте за тел. 066 805 54 34 Ричка Олександр Васильович.