16 травня – День Європи

Дата: 15.05.2020 15:35

Завтра в Україні відзначають День Європи. Ідея такого святкування у нас народилася у 2003 році. У Європі ж таку дату відзначають з 1985 року. Цей день -  символ єднання держав, які на початку ХХ століття були супротивниками в світових війнах, а тепер будують партнерські та добросусідські відносини, утворили спільну економіко-політичну систему. Основною метою європейської спільноти є повага до свободи та індивідуальності представників усіх народів, що входять до її складу. Об’єднуючи держави з різним політичним, історичним та культурним минулим, Європейський Союз має зберігати мови, традиції та цінності народів, що живуть у спільноєвропейському домі. Тільки так ця організована група держав може забезпечити своїм громадянам гідний рівень життя і відігравати у світі позитивну роль.

Українці демонструють світові своє історичне прагнення бути частиною об’єднаної Європи. Завтра ми відзначаємо день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту та висловлюємо прагнення бути частиною Європейського Союзу.  Вітаємо всіх з святом! Бажаємо миру, добра, рішучості, щасливої долі у європейській країні!