У співпраці - результат

Дата: 15.06.2020 10:51

На території громади активно проводяться роботи з благоустрою та підгортання сміттєзвалищ. Уже впорядкуване сміттєзвалище в с. Устимівка Бабичівського старостинського округу. Не стоїть осторонь таких важливих питань  керівництво місцевого фермерського господарства "Златопіль" - Колісник Михайло Григорович та Колісник Дмитро Михайлович.

З метою більш ефективного виконання робіт, Михайло Колісник та староста Станіслав Живолуп домовилися про додаткове фінансування заходів з підгортання сміттєзвалища, що дало можливість виконувати роботи на 3 години довше. Завдяки  цьому сміттєзвалище впорядковане повністю.

«Висловлюю вдячність всім небайдужим громадянам, які долучилися до впорядкування території, і звертаюся до всіх жителів Бабичівського старостинського округу, які користуються цим сміттєзвалищем, щоб вивозили побутові відходи на визначене місце, а не викидали їх одразу біля дороги чи за вежею стільникового зв'язку», - підсумував староста Станіслав Живолуп.