Впевнена перемога «Нібулону» та знову агресивна поведінка команди «Кордубанове»

Дата: 18.06.2020 18:14
Кількість переглядів: 445

Міні-футбол. Огляд матчів чергового кубку міського голови

Міні футбол16 червня відбулись чергові матчі туру турніру міського голови з міні-футболу.

В першому матчі «Нібулон», програючи по ходу зустрічі 0:1 «Колосу» з Пустовійтове, зумів відігратись ще в першому таймі, забивши 3 голи. В другому таймі глядачі голів не побачили. У підсумку 3:1 на користь «Нібулону».

В другому матчі на майданчику застрілись «Кордубанове» та ФК «Погреби» – рахунок 6:4 на користь «Кордубанове».

Знову, як і в першому турі турніру, гравці «Кордубанове» відзначились неспортивною поведінкою. На цей раз за «прикладом» Івана Павленка бійку на майданчику вчинив Владислав Голубничий, який за неспортивну поведінку та ненормативну лексику в адресу арбітрів зустрічі пропускатиме три матчі, а гравець ФК «Погреби» Владислав Приходько – дві, відповідно до рішення КДК. Прояви агресії, груба гра, нецензурні висловлювання стали систематичним явищем в іграх команди. Складається враження, що для гравців колективу та граючого тренера «Кордубанове» Віталія Саса така поведінка на полі є звичним явищем.