Глобинська об’єднана громада долучається до проведення Європейського тижня сталої енергії ЄС (EUSEW2020)

Дата: 19.06.2020 15:50

ЕнергіяТрадиційно, вже 15-ий рік поспіль, у червні Європейська комісія проводить Тиждень сталої енергії ЄС (EUSEW). У цьому році, в зв'язку з пандемією COVID-19, EUSEW2020 проходить з 22 по 26 червня 2020 р. в новому онлайн форматі під девізом: «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання».

Об’єднані громади України (в їх числі і Глобинська ОТГ), які є  підписантами Угоди мерів, проводять Дні сталої енергії, що  є головною складовою Європейського Тижня сталої енергії. Цьогоріч Дні сталої енергії - це різноманітні онлайн заходи, організовані місцевими органами влади та населення для просування екологічно чистої енергії та енергоефективності.

Розпорядженням міського голови №92/02-05-АГП від 12.06.2020 р. затверджені заходи з проведення Днів сталої енергії в Глобинській міській ОТГ в рамках Європейського тижня сталої енергії.

Шановні жителі громади! Запрошуємо Вас взяти участь в Днях сталої енергії Глобинської ОТГ, бо тільки пропагуючи та впроваджуючи енергозберігаючі заходи вдома і на роботі ми зможемо зберегти нашу Планету від глобальних катастроф!!!

Відділ соціально-економічного розвитку,
інвестицій та енергоменеджменту виконавчого