Знайомтесь: ПЕРЕМОЖЦІ «КОРОНАЦІЇ СЛОВА» У НОМІНАЦІЇ «РОМАНИ»

Дата: 09.07.2020 09:36

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» оголосив на 20-ій, ювілейній церемонії, що пройшла онлайн, переможців у номінації «Романи».

Як оголосили засновники конкурсу, меценати Тетяна та Юрій Логуші, першу премію присуджено творові, який надзвичайно бурхливо обговорювався журі, - «Оля» Ольги Саліпи з Хмельницького. Другу премію отримує твір «Живі. Всупереч» Ірини Мельниченко та Вадима Геращенка з Києва, третю – «Руїна» Василя Краса з Лимана Донецької області.

Голова журі в номінації «Романи» професор Софія Філоненко наголосила, що ці три твори були обрані з 18-ти рукописів, які потрапили до фіналу, і всі три по-своєму презентують різні версії української історії.

Більше про це та інші цікавинки літературного життя читайте у бібліотечному блозі громади "Бібліотечна планета" https://globinobiblioteka.blogspot.com/