На захисті прав дитини

Дата: 28.08.2020 15:53

28 серпня 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто питання щодо зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд та виховання дітей.

Враховуючи Порядок та Рекомендації щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також рекомендації Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Глобинської міської ради,  члени виконкому погодили зарахування 17 дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд та виховання дітей.