Зміни щодо режиму роботи ДНЗ, розважальних закладів і ресторанів в Глобинській ОТГ

Дата: 31.08.2020 15:04

28 серпня 2020 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради, на якому розглянули питання щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти в Глобинській ОТГ та щодо заборони роботи після 23-ї та до 7-ї години ранку розважальних закладів і ресторанів в Глобинській ОТГ.

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Світлани Надтоки, комісія вирішила надати дозвіл на відновлення роботи закладів дошкільної освіти Глобинської міської ради в звичайному режимі за умови дотримання протиепідемологічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50.

Що ж до режиму роботи розважальних закладів і ресторанів після 23-ї та до 7-ї години, враховуючи зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020р. № 392, комісія вирішила заборонити роботу після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Працівникам МГФ з ОГП «Муніципальна міліція» доручено проводити постійні перевірки та нагляд за дотриманням протиепідемічних заходів в  Глобинській ОТГ.

Завантажити протокол комісії з питань ТЕБ та НС