Чергові перемоги юнаків на футбольних майданчиках області

Дата: 07.10.2020 16:49

29 вересня в м.Хорол відбулись зональні обласні змагання з міні-футболу на призи ВФСТ «Колос» серед юнаків 2004 року ародження.

Збірна Глобинського району, на чолі із керівником МО ВФСТ «Колос» Сергієм Морозом, тренерами: Валерієм Чорноусом, Олександром Ричка та Григорієм Сьоміним, скадена на основі вихованців ФК «Глобине» та двох гравців МФК «Темп» (Градизьк), вдало виступила на турнірі, виборовши перше місце.

Результати матчів:

Хорольський район – Полтавський район 9:1

Полтавський район – Глобинський район 0:10

Глобинський район – Хорлльський район 2:1 (голи: Владислав Курченко, Богдан Якимащенко)

Переможцями зональних змагань стали:

Воротар: Ярослав Тобота (с.Опришки)

Польові гравці: Владислав Курченко (Глобине), Богдан Якимащенко (Глобине), Владислав Скрипник (Глобине), Максим Мітюшкін (Глобине), Марко Пузаненко (Глобине), Максим Твардовський (Глобине), Денис Подгайний (Градизьк), Ростислав Мисник (Градизьк).

Фінал турніру відбудеться у мХорол у суботу 10 жовтня.

Окремо висловлюємо вдячність ТОВ «АРНІКА ОРГАНІК» в особі Андрія Пилипченка за наданий автобус для поїздки у м.Хорол.