СТАРТУЄ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ ШКІЛЬНОГО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021 РОКУ!!!!

Дата: 29.10.2020 13:17

Фото без описуДругий рік поспіль в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» проводиться конкурс на кращий проєкт Шкільного громадського бюджету, авторами якого можуть бути особи віком від 14 років, тобто – учні шкіл та гімназії громади.

В минулому році переможцями конкурсу від нашої ОТГ стали проєкти :

• «Green class is under open sky» (зелений клас просто неба), авторЛитвиненко Крістіна Сергіївна (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) ;
  • «Зелений клас» , автор – Міщенко Ольга Андріївна (Глобинська гімназія);
  • «Інтерактивна школа – школа майбутнього»,  автор – Торубара Вікторія Віталіївна (Пирогівська ЗОШ ІІІІ ст.) .

В нинішньому році для участі в конкурсі подані два проєкти :

• «Реконструкція шкільного підвалу під військовоспортивний комплекс «Прометей»: тир, тренажерний зал в Глобинській ЗОШ №5», автор - Кравченко Владислав Юрійович, Глобинська ЗОШ №5, номер проєкту на платформі- 64;
  • «Інтерактивнотехнологічний простір для учнів сільської школи, с. Бабичівка, Глобинський район» , автор - Сирбу Артем Костянтинович, Бабичівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», номер проєкту на платформі – 45.

Голосування за проєкти починається з 30 жовтня і триватиме до 14 листопада включно. Проводиться голосування тільки в електронному вигляді на платформі Smart Region Полтавської області за посиланням https://smartregion.pl.ua/sb.

Коротка інструкція процесу голосування є у відео, що додається.👇

winkАлгоритм голосування такий, як і в Бюджеті участі Полтавської області

Шановні жителі Глобинської об’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо Вас взяти участь в голосуванні і підтримати своїх земляків!!!!!

Відділ соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету