Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі!

Дата: 13.11.2020 15:39

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

З діда-прадіда українці славляться умілими працьовитими руками і любов’ю до Матінки-Землі. Тож, в цей день прийміть слова вдячності за вашу сумлінну і таку необхідну працю. За те, що своїми невтомними руками, з мудрістю й досвідом ви щороку засіваєте українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави,  підвищуючи економічний потенціал рідного краю та добробут його жителів. Адже, незважаючи на всі примхи сьогодення, завдяки вашому вмінню і професіоналізму забезпечується продовольчий достаток Глобинського краю.

Дорогі працівники сільського господарства бажаю щастя, успіхів і здоров’я вам та вашим сім’ям. Хай доля буде щедрою на добро, улюблена справа приносить радість, насолоду та гарні прибутки, а в нашій славній Україні панує мир і злагода!

З повагою,

Глобинський міський голова                                                Станіслав ДЖУСЬ