Чергове розширення спектру послуг ЦНАП

Дата: 11.01.2021 16:09

Фото без описуРішенням другої (позачергової) сесії Глобинської міської ради VIII скликання розширено перелік послуг, які надає відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Глобинської міської ради, а саме додано такі послуги соціального характеру:

• Призначення соціальної допомоги на утримання дитини в сімї патронатного вихователя, грошового забезпечення патронатного вихователя.
  • Видача путівки на санаторно-курортне лікування.
  • Надання державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду.
  • Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
  • Призначення   одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Водночас прийнято рішення про вилучення послуги «Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги» відповідно до листа Управління соціального захисту населення Глобинської райдержадміністрації від 20.11.2020 №5185/1-2 та у зв’язку з втратою чинності постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».