A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося спільне засідання постійних комісій Глобинської міської ради VІІІ скликання

Дата: 14.01.2021 16:46
Кількість переглядів: 2011

13 січня 2021 року у залі засідань Глобинської міської ради відбулося спільне засідання постійних комісій Глобинської міської ради VІІІ, яке пройшло під головуванням депутата міської ради Інни Авраменко.

Участь у засіданні взяли 17 депутатів - членів постійних комісійНа засіданні були  присутні запрошені керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, які доповідали з питань, внесених до розгляду, та представники ініціативної групи, що представляли інтереси мешканців громади щодо питання врегулювання процедури тарифоутворення в галузі газопостачання та механізму нарахування плати за послуги розподілу природного газу.

До порядку денного спільного засідання постійних комісій було внесено 32 питання. Депутати доповнили його ще двома питаннями, а саме: «Про Звернення депутатів Глобинської міської ради до Голови правління ПрАТ «Кременчукгаз» Оксененка Б.В.» та «Про умови оплати праці міського голови».

Депутати розглянули всі питання порядку денного, окрім питання «Про затвердження Бюджетного регламенту Глобинської міської ради», яке, за пропозицією голови спільного засідання постійних комісій Інни Авраменко та за згодою усіх присутніх депутатів, вирішено виключити з порядку денного спільного засідання постійних комісій та позачергової сесії і внести його до розгляду чергового засідання сесії міської ради.

Всі інші питання порядку денного з відповідними доповненнями та змінами погоджено до розгляду на пленарному засіданні третьої позачергової сесії Глобинської міської ради VIIІ скликання, яке відбудеться 15 січня 2021 року.

Окрім цього, на спільному засіданні комісій депутати надали протокольні доручення міському голові Станіславу Джусю щодо надання відповідної інформації з метою визначення ефективності та раціонального використання бюджетних коштів Глобинської міської ради та інші.

Загалом робота спільного засідання комісій міської ради пройшла плідно та конструктивно. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень