Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До уваги підприємців громади! Розпочинається навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro»

Дата: 21.01.2021 16:49
Кількість переглядів: 408

Фото без описуРозвиток бізнесу в контексті пошук нових каналів збуту – один із головних викликів, які стоять перед малим бізнесом в Україні.

 

«Кому я можу продавати свій товар, через які канали, чи потрібно його адаптувати під вимоги конкретного замовника, чи реально мені вийти в роздрібні мережі? «Ці питання виникають майже у кожного власника/власниці невеликого бізнесу.   

 

Щоб допомогти підприємствам знайти правильні рішення й підвищити ефективність їх роботи, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) у співпраці з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC), ДУ «Офіс з просування експорту в Україні» за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запускають навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro».

 

Навчальна програма розроблена для власників мікро-, малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом та переробкою: молока та м'яса ; овочів, фруктів та ягід ; кондитерських виробів; аквакультури.

 

На програму можуть подаватися підприємства, які працюють в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Черкаській областях.

 

У аплікантів є можливість обрати найбільш зручний час для навчання:

4-6 лютого ;11-13 лютого; 25-27 лютого; 18-20 березня; 25-27 березня; 1-3 квітня

 

Учасники програми дізнаються:

  • як побудувати ефективну систему управління компанією (юридичні питання, стратегія розвитку та фінансування діяльності)
  • як підвищити конкурентоспроможність підприємств (маркетингова, комунікаційна та SMM стратегія)
  • навіщо потрібна сертифікація і як її проходити (екологічні аспекти ведення бізнесу, добровільна сертифікація, Global G.A.P, HACCP)
  • як розвивати канали продажів (маркетплейси, інтернет-магазини, торговельні мережі, співпраця на умовах франшизи)
  • як вибудувати оптимальну логістику продукції (ланцюг постачання продукції, транспортна логістика, юридичні аспекти контрактної діяльності)
  • як знайти спільну мову з іноземними партнерами (бар’єри щодо завоювання іноземних ринків, ведення та супровід переговорів, особливості бізнес-культури зарубіжних партнерів)

Випускники програми, які пройдуть відбір, матимуть змогу взяти участь в менторських сесіях та отримають групові й індивідуальні консультації від менторів проєкту.

 

Більше інформації за посиланням https://ubta.com.ua/news/praktichni-intensivi-grow-up-agro--navchalna-programa-dlja-mikro--malih-ta-serednih-pidprijemstv .

 

Щоб долучатися до "Практичних інтенсивів Grow up: Agro» необхідно заповнити анкету, вказавши бажаний час навчання https://usaid-agro.typeform.com/to/ihCACluE.

 

Не пропустіть унікальний шанс масштабувати свій бізнес та знайти нові канали збуту!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень