A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення

Дата: 22.01.2021 08:45
Кількість переглядів: 1727

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад «спеціаліст І категорії загального відділу виконкому Глобинської міської ради» (10 штатних одиниць), робочі місця знаходяться у селах Землянки, Зубані, Великі Кринки, Куп’євате, Обознівка, Петрівка, Пузикове, Пустовійтове, Троїцьке, Федорівка. 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копія документа, що посвідчує особу, копія документа про освіту, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 25-5-40, 24-3-74


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень