22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2021 08:48

Фото без описуВиповнюється 102 роки з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Історичні події 22 січня 1919 року стали підґрунтям для відродження незалежної держави та утвердження національної ідеї. З того дня розпочалося становлення єдиної Української державності. Свято символічне, адже соборність – це не тільки спільна територія. Це й духовна єдність, спільні ідеали, цінності та прагнення. У єдності – наша сила!

Шановні жителі громади! Колектив Глобинського міського будинку культури ім.І.Франка з нагоди державного свята презентує тематичну авторську пісню Олександра Яценка «Нумо заспіваймо!» (виконує дует: автор слів та музики – аматор сцени О.Яценко та  художній керівник будинку культури М. Ковтун). В рамках святкування працівники закладу культури також організували арт-акцію «Я люблю Україну!».