Оголошено конкурси на заміщення вакантних посад

Дата: 12.02.2021 11:16

Фото без описуОголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з усиновлення, опіки, піклування і розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей виконкому Глобинської міської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, копія паспорта, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул.Центральна, 285. Телефон: 25-5-40.

****

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра у галузі знань «Право», без вимог до стажу роботи, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, паспорта, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 24-7-30, 24-6-37, 25-5-40.

****

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти виконкому Глобинської міської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра у галузі знань «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

***

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому Глобинської міської ради (передбачає виконання повноважень у сфері цивільного захисту).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, володіння навичками роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

Телефон: 25-5-40, 28-3-14.