Свято весни і любові

Дата: 09.03.2021 16:23

З 4 по 8 березня у закладах культури Глобинської міської територіальної громади відбувалися святкові заходи з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру.

Зокрема, у Глобинському міському будинку культури ім.І.Франка святкову програму презентував фольклорний гурт «Калина». Його учасники співали, жартували, пританцьовували, словом, демонстрували свої таланти у різних жанрах художньої самодіяльності. Всі гості свята отримали листівки, виготовлені вихованцями гуртка декоративно-прикладного мистецтва.

«Жінка. Весна» - під таким гаслом відбувся святковий захід у Пузиковому. Гучними оплесками глядачі вітали дітей-третьокласників, дует «Перлинка», дитячий вокальний ансамбль дівчат 5 класу місцевої школи, солістів Анастасію Ларчик та Станіслава Бровка. На сцені звучали пісні, глядачам були представлені театралізовані виступи.

Мистецькі заходи стали справжнім подарунком для усіх представниць прекрасної частини людства і подарували позитивні емоції.

"Маминi руки" виконує 3 клас Пузикiвської ЗОШ

Фото без описуУчасники святкового концерт БК ім.I.Франка