14 березня – День українського добровольця

Дата: 12.03.2021 20:04

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Дата була встановлена 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету України, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань. Українські добровольці стали гордістю українського народу. Саме завдяки учасникам добровольчих батальйонів та формувань, які активно створювались та вирушали в зону воєнного конфлікту, вдалося створити справжню боєздатну армію та не допустити просування ворога далі Україною.

Патріотична година «Мужність і патріотизм бійців-добровольців» проведена в Глобинській бібліотеці-філії №1 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ», на якій бібліотекарі розповіли присутнім про українських добровольців, які першими пішли захищати країну в листопаді 2013 року – лютому 2014 року, про патріотизм воїнів, які сьогодні боронять кордони України, тих, хто морально та матеріально допомагає нашим бійцям. Гості бібліотеки переглянули документи, представлені на тематичній книжковій виставці  «Герої нашої доби».