Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Перше засідання виконавчого комітету у новому складі

Дата: 29.03.2021 17:39
Кількість переглядів: 696

26 березня 2021 року під головуванням міського голови Станіслава Джуся  відбулося перше засідання виконавчого комітету у новому складі.

Нагадаємо, що рішенням сьомої сесії Глобинської міської ради VIII скликання від 12 березня 2021 року утворено виконавчий комітет Глобинської міської ради в кількості 35 осіб. До складу виконавчого комітету ввійшли міський голова Станіслав Джусь, заступники міського голови Інна Авраменко, Олександр Артюшенко та Олександр Кочерга, керуюча справами виконкому Наталія Четверікова, всі старости громади, секретар міської ради Світлана Лазаренко, начальник фінансового відділу Світлана Замогильна, начальник відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин Наталія Голяковська, начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності Юлія Клімова, начальник юридичного відділу Віталій Голушко, начальник відділу освіти Світлана Надтока, начальник відділу соціального забезпечення Людмила Норенко, начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Сергій Кулик, начальник КП «Глобинське» Анатолій Шаповал, начальник МГФ з ОГП «Муніципальна міліція» Олександр Пшеничний, директор КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради Людмила Мигаль, приватний підприємець Костянтин Кошиль, фермер СФГ « Долина» Людмила Безнос.

На початку засідання міський голова представив кожного із членів виконавчаго комітету, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного. До розгляду членів виконавчого комітету було запропоновано 18 питань.

З метою приведення до належного стану території населених пунктів Глобинської міської територіальної громади прийнято рішення оголосити з 29.03.2021 по 28.05.2021 на території Глобинської міської ради двомісячник благоустрою, озеленення і чистоти. 17 квітня 2021 року провести «День довкілля», у рамках якого організувати залучення громадськості, підприємств, установ і організацій до заходів із озеленення та прибирання території громади (за окремим планом). Для координації роботи та контролю за реалізацією заходів двомісячника благоустрою, озеленення та чистоти створено міський штаб та затверджено його склад.

Про економічні показники роботи КП «Глобинське» за 2020 рік та про стан заборгованості по комунальних платежах і заходи щодо її погашення інформував присутніх Анатолій Шаповал, начальник комунального підприємства «Глобинське». Потому члени виконкому заслухали інформацію начальника відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради Людмили Норенко про виконання заходів Комплексної міської програми «Житло» на 2017-2020 роки.

Із деякими доповненнями та змінами члени виконкому затвердили Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Глобинської міської територіальної громади.

На засіданні внесено зміни до складу тендерного комітету виконавчого комітету Глобинської міської ради та до складу Комісії з вивчення історичного минулого міста та населених пунктів Глобинської міської ради; затверджено акти на видалення зелених насаджень; прийнято рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги жителям Глобинської територіальної громади, про закріплення територій обслуговування за закладами загальної  середньої освіти Глобинської міської ради (в новій редакції); затверджено План заходів з увічнення пам’яті захисників України на території Глобинської міської територіальної громади на період до 2025 року та прийнято рішення з низки питань, що стосувались захисту та реалізації прав дітей і інші.

Міський голова Станіслав Джусь подякував членам виконавчого комітету за плідний початок роботи нового складу.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень